Scene Queens

Zui Suicide

5. února 2011 v 13:41 | Anicqua
Zui

Brokelle Bones

4. února 2011 v 14:31 | Anicqua

brokelle

Audrey Kitching

24. ledna 2011 v 15:42 | Anicqua
 Audrey Kitching, která je jednou z nejznámějších scene girls, o sobě prohlásila, že se neřadí k žádnému stylu stejně jako její kamarádka Hanna Beth. Audrey pochází z Philadelphie a věnuje se modelingu, vlasovému stylingu a také pracuje jako vizážistka. Myslím že má super styl, možná i proto patří mezi internetové celebrity a obdivuje ji mnoho lidí. Snad se vám fotky budou líbit. :)Hanna Beth

23. ledna 2011 v 14:35 | Anicqua
Hanna Beth o sobě v jednom interwiu prohlásila, že se neřadí k žádnému stylu, ale podle mě má blízko ke scene stylu, a proto ji sem zařadím taky. Hanna pochází z Kalifornie, živí se jako modelka a designérka oblečení, a její dobrou kamarádkou je Audrey Kitching, o které se v nejbližší době zmíním :)
No není skvělá?!

Brittany Kramer

22. ledna 2011 v 14:21 | Anicqua
Brittany Kramer je hrozně sympatická osůbka, která miluje kapelu Blink 182 a jejich frontmana Toma Delonga. Někdo ji sice označuje za emo girl (dokonce i ona sama), mě ale přijde, že ji sem klidně můžu zařadit, protože ke scene stylu má hodně blízko, alespoň vzhledově. A tady si můžete prohlédnout nějaké její fotky :)


Dakota Rose

21. ledna 2011 v 15:11 | Anicqua
Dneska tu pro vás mám nějaké fotky a krátké info o Dakotě Rose. Jedna z mých oblíbených scene queens, která se narodila v Chicagu, ale později se přestěhovala na Floridu, kde žije dodnes. Znát ji můžete také pod přezdívkou Koti, pod kterou na internetu vystupuje, nebo díky leopardímu účesu, který nosí možná proto, že právě kočky nadevše miluje. Možná vás překvapí především fakt, že Koti je sestrou slavné scene queen Kiki Kannibal, se kterou má společnou kolekci šperků. A tady pár jejich fotek :)

rose1

ChaosBaby

18. ledna 2011 v 20:09 | Anicqua
Podle mě jedna z nejhezčích scene girls vůbec. Bohužel je toho o ní na internetu velmi málo, že by nebyla v americe tolik populární jako tady? Nemáte o ní někdo nějaké bližší info? Dejte vědět do komentíků :)


Jac Vanek

17. ledna 2011 v 20:20 | Anicqua
Tato Scene Queen se jmenuje Jac Vanek (to příjmení zní česky, že? :D). Je jí 21 let a bydlí v Los Angeles. Živí se jako fotografka. Často je na fotkách s Hannou Beth a Audrey Kitching, o kterých napíšu info později :D

Pár povedených fotografií ^^


Kiki Kannibal

17. ledna 2011 v 19:59 | Anicqua
Kiki Kannibal je jedna z nejznámějších scene queens na internetu, prostě je skvělá :) !! Má svůj vlastní originální styl a neřídí se pravidly módy, nosí to, co se jí líbí a to je na ní to úžasné! Určitě je vzorem pro všechny Scene Girls :)

A tady pár jejích fotek: 
 

Reklama