My Diary

My Diary 16.5.2011

16. května 2011 v 16:52 | Anicqua
Ahojky!
Dneska to bylo celkem v poho, až na němčinu, tu uplně nesnáším(hlavně proto, že mám blbou výslovnost a učitelka mě vždycky vyvolá-.-:/). První hodinu jsme měli zemák, totální nuda :D. Ale spát se moc nedalo, protože na zemák máme uplně strašně hyperaktivní učitelku, fakt hrůza. Pak byla matika, tu taky nemám ráda, protože mi z ní vychází 2-3 na vízo. Další hodinu jsme měli češtinu s učitelkou, kterou máme normálně na němčinu, protože je naše učitelka nemocná. Hráli jsme fakt "úžasnou" soutěž. Doplňovali jsme přísloví :D. Pak byla biologie, právě probíráme rozmnožovací soustavu a kámoška měla referát na různé druhy antikoncepce a druhá kámoška na pohlavní nemoci, takže pohoda :D. Následovala němčina.. můj "oblíbený" předmět :D. Poslední dobou ji nesnáším čím dál víc... ou, to mi připomělo, že máme na zítra úkol do něminy, celou stránku v pracáku. Tu učitelku prostě baví dávat úkoly-.-. Snad to stihnu opsat ve škole:D. Poslední hodinu byla angličtina. Tu mám celkem ráda. Na angličtinu máme úplně úžasnou učitelku:D! Ale fakt.. celou hodinu jsme dneska prokecali o naprostých blbostech :D. Když skončila škola, jela jsem si koupit do NewYorkeru můj už předem vyhlídnutý top^^. Je přímo překrásný^^. Teda.. kámošce se nějak extra nelíbí, ale to je mi jedno:D! Až najdu foťák, tak sem dám fotky, ať se můžete taky pokochat tou krásou ^^.

Anicqua

My Diary 15.5.2011

15. května 2011 v 10:29 | Anicqua
Čauky!
Takže po dlouhý době zase píšu, ale nevím jakej článek bych měla napsat, tak píšu deníček :D. Sice se to jmenuje "My Diary 15.5.2011", ale řeč teďka bude hlavně o sobotě, takže 14.5. A proč právě o tomto dni? Protože jsem byla na narozeninové oslavě svojí nej kámošky^^. Bylo to tam fakt super :D. Bylo nás tam pět(jména radši nebudu zveřejňovat-kvůli ochraně osobních údajů:D). Na oslavu jsem jela s kámoškou z vedlejší vesnice vlakem, a ikdyž naše nádraží není moc velké, tak jsme se tam moc nevyznali(hlavně já :D), protože vlakem moc nejezdíme no. Ale přijeli jsme ke kámošce v pořádku, sice o hodinu dřív, ale to nevadí. Až všichni dorazili, měli jsme přípitek(samozdřejmě dětský šampus, na jiný zatím nemáme nárok ;(:D).

http://pndhs.wikispaces.com/file/view/ist2_6122010-birthday-cake.jpg/213926590/ist2_6122010-birthday-cake.jpg

My Diary 16.4.2011

16. dubna 2011 v 20:47 | Anicqua
Ahoooj,
nejdřív se vám chci omluvit, že jsem byla tento týden neaktivní. Trošku jsem nestíhala ve škole a musela jsem se doučit spoustu věcí, když jsem byla nemocná. Prej mám velkou absenci v chemii, takže budu dělat na konci šk. roku nějaký zkoušky z chemie, či co. No nadšená z toho teda fakt nejsem :/ Ale profesorka říkala, že to prej není těžký. V pátek jsem měla jít k kámoškou S. na koncert, ale nemohla jsem, protože ve středu byly třídní schůzky.. Sami si domyslete, proč jsem asi nemohla :/:D Když jsem teda nemohla na koncert, tak jsem šla aspoň nakupovat. A co že jsem si to vlastně koupila? :) Šedý tílko, černou kratší vestičku a takové ty "bezprsté" rukavice. Všechno je z New Yorkeru, kde poslední dobou nějak moc nakupuju(možná aý příliž moc:D) Aaa.. ještě jsem se vlastně nedostala k tomu hlavnímu! :D Dneska jsem byla u kadeřnice. Mám takový blond melír, ale vypadá to jako klasická barva :D Prý je to lepší než barva, protože když to bude odrůstat tak to nepůjde hned vidět. Barvené prý jde vidět už po týdnu O.o Příští týden sem přidám nějaký fotky. Užívejte si zbytek víkendu! ;)
Anicqua

Shopping day - 8.4.2011

8. dubna 2011 v 15:30 | Anicqua
Dneska jsem byla nakupovat v grogerii. Chtěla jsem si koupit jenom něco, po čem by se mi nevlnily vlasy, ale dopadlo to tak, že mám ještě 2 věci navíc :D Koupila jsem si "Antivlnič" a "Žárubránič"(ochrana před teplem) od got2b a kúru aktivující lesk blond melírů od Garnier fructis. Utratila sem asi 400,- a jsem se svým nákupem nadmíru spokojená :) Další týden se můžete těšit na článek, jak jsem s těmito přípravky spokojená.

I'm back!

2. dubna 2011 v 20:53 | Anicqua
Ahoj ahoooj ahoooooj,
Ano je to tak! S velikánskou radostí Vám oznamuji KONEC POZASTAVENÍ! Snad už budu mít na blog víc času.. do budoucna mám velké plány, které jsou zatím tajné:P Máte se na co těšit.
A hlavně chci poděkovat svým SB, které si mě nesmazaly. Děkuju moc :)


A je tady ještě jedna novinka!:D Doufám, že už si toho někdo všimnul.. ale radši to tu napíšu :D Měla sem chvíli čas(chvíli.. takže podle toho to taky vypadá) a udělala novej design. Je strašný, já vím, ale už to prostě chtělo změnu. A jak se vám "líbí"? :D Pište do komentíků!

Anicqua

>>POZASTAVENÍ<<

3. března 2011 v 14:13 | Anicqua
Ahojky..
Promiňte, že jsem tu tak dlouho nebyla.. ae prostě nestíhám :(
Už podle názvu článku asi víte.. jak to s blogem dál bude.
Pozastavuju blog na neurčitou dobu.. (asi měsíc, ae nevím to jistě)
Prosím sb, aby si mě nesmazaly, ikdyž to už určitě nekteré udělaly..
Díky za pochopení
Anicqua

Blbý net! x-|

12. února 2011 v 15:50 | Anicqua
♥ ČúzZzZ :D ♥

Poslední dobou mi pořád nešel net :/ takže promiňte, že sem nepřidávala články :( Během týdne to napravím :) Snad mi už net půjde líp ;) No.. jinak sem teďka nebyla týden ve škole.. ne proto že byly prázdniny, (my máme prázdniny až někdy koncem února) ale byla sem nemocná a ještě trošku sem. Chřipka je svině :/:D. Ale už je mi líp no.. a jak se máte vy?

P.S.: co by ste chtěli na blogu tady za články? Nějak mi dochází fantazie..

Anicqua

Tak sem tu zas! :D

28. ledna 2011 v 14:26 | Anicqua
Čahooooj! :D
Na horách bylo prostě úžasně! Skoro jsem se zabila na lyžích.. ale to newáá :D Stejně tam bylo super ^^ Škoda, že jen týden ;( Zůstala bych tam napořád ^^ Do nekonečna a ještě dál xD
S blogem mám fakt velký plány do budoucna.. teď jen doufat, že se uskuteční. ;)
A jak ste se měli vy? :)

Anicqua

Nebudu tu :(

22. ledna 2011 v 10:13 | Anicqua
Aoooj miláčci :*
Už podle názvu článku ste asi všichni pochopili, že tu nějakou dobu nebudu..
Ale není to žádné pozastavení! Jedu totiž na hory cca na týden. Už se moooc těším ^^
Články jsou přednastavené :) Omlouvám se SB, že budu neaktivní a prosím je ať si mě nemažou.
Díky
Anicquachaosbaby

Rozhovor se mnou

19. ledna 2011 v 17:59 | Anicqua
1)Ahojky,první otázka je taková informační,která zajímá asi jen mě,jak jsi přišla na můj blog?
2)Kdyby jsi si měla vybrat jaký styl se ti nejvíc líbí:Barbie,Scene,Sk8 a napiš proč.
3)Kdy jsi založila první blog a o čem byl?
4)Co se ti nejvíce líbí na blozích?
5)Máš nějaké oblíbené blogery/ky?
6)Co děláš když nejsi na počítači?
7)Uděláš si někdy prostor pro nějaký zajímavý film nebo pro seriál,jaké jsou tvé oblíbené?
8)Děkuji ti předem za odpovědi.PA

1) Aooj, na tvůj blog sem přišla přes blog od mého SBéčka, protože jsem hledala a stále ještě hledám pár SBéček :)
2)Tak určitě bych si vybrala Scene, protože se mi líbí to jejich oblečení. Obzvlášť se mi líbí Scene doplňky, které jsou hodně barevné.. Vlastně celý Scene styl je takový veselý a působí velice pozitivně a není vůbec smutný jako např. Emo styl. Scene si prostě užívají života a to je pro mě to podstatné :)
3)Můj první blog?.... to už si moc nepamatuju.. ale bylo to asi někdy ve 4. třídě a byl o tom co holky ve věku 8-10 let nejvíce zajímá.. takže takový ty barbínky, W.I.T.C.H. a podobný blbosti :D
4)Nejvíc se mi líbí, že se člověk na blogu může se všemi podělit o to co chce říct a poznat spoustu nových zajímavých lidí
5)Oblíbené blogerky?... no.. abych pravdu řekla, tak teďka ani moc ne... Hodně blogů se mi líbí (btw tvůj blog se mi hodně líbí :P), ale nemám nějaké ty "favority" 
6)Když zrovna nejsem na kompu tak se učím, protože je pololetí a hoooodně písemek a taky si potřebuju na poslední chvíli zlepšit známky :D Ale jinak chodím s kámoškama ven... strašně ráda nakupuju ^^ a ták :D
7)Ouuu... seriály a filmy přímo miluju ^^ Moje nejoblíbenější jsou třeba Protivný sprostý holky, pravidelně taky sleduju The Big Bang Theory a někdy taky Jak jsem poznal vaši matku
8)Já děkuju :) Papa 


Otázky mi dávala LadyChocolate :)
 
 

Reklama