Květen 2011

New Design^^

20. května 2011 v 21:38 | Anicqua
Ahoooj,
hned na začátek by jsem se vám chtěla omluvit, že tu moc nechodím, ale asi se to příští týden moc nezlepší:(, protože píšeme hodně písemek a vůbec teď na konci školního roku se to prostě stíhat nedá.
Tak a teď k designu. Ten starý už mě omrzel, tak když jsem měla chvilku volna, udělala jsem nový. Vím, je nic moc(spíš teda to nic:D),ale mi se líbí:). Teda prozatím:D. No.. tak posuďte sami:).

Anicqua

My Diary 16.5.2011

16. května 2011 v 16:52 | Anicqua |  My Diary
Ahojky!
Dneska to bylo celkem v poho, až na němčinu, tu uplně nesnáším(hlavně proto, že mám blbou výslovnost a učitelka mě vždycky vyvolá-.-:/). První hodinu jsme měli zemák, totální nuda :D. Ale spát se moc nedalo, protože na zemák máme uplně strašně hyperaktivní učitelku, fakt hrůza. Pak byla matika, tu taky nemám ráda, protože mi z ní vychází 2-3 na vízo. Další hodinu jsme měli češtinu s učitelkou, kterou máme normálně na němčinu, protože je naše učitelka nemocná. Hráli jsme fakt "úžasnou" soutěž. Doplňovali jsme přísloví :D. Pak byla biologie, právě probíráme rozmnožovací soustavu a kámoška měla referát na různé druhy antikoncepce a druhá kámoška na pohlavní nemoci, takže pohoda :D. Následovala němčina.. můj "oblíbený" předmět :D. Poslední dobou ji nesnáším čím dál víc... ou, to mi připomělo, že máme na zítra úkol do něminy, celou stránku v pracáku. Tu učitelku prostě baví dávat úkoly-.-. Snad to stihnu opsat ve škole:D. Poslední hodinu byla angličtina. Tu mám celkem ráda. Na angličtinu máme úplně úžasnou učitelku:D! Ale fakt.. celou hodinu jsme dneska prokecali o naprostých blbostech :D. Když skončila škola, jela jsem si koupit do NewYorkeru můj už předem vyhlídnutý top^^. Je přímo překrásný^^. Teda.. kámošce se nějak extra nelíbí, ale to je mi jedno:D! Až najdu foťák, tak sem dám fotky, ať se můžete taky pokochat tou krásou ^^.

Anicqua

My Diary 15.5.2011

15. května 2011 v 10:29 | Anicqua |  My Diary
Čauky!
Takže po dlouhý době zase píšu, ale nevím jakej článek bych měla napsat, tak píšu deníček :D. Sice se to jmenuje "My Diary 15.5.2011", ale řeč teďka bude hlavně o sobotě, takže 14.5. A proč právě o tomto dni? Protože jsem byla na narozeninové oslavě svojí nej kámošky^^. Bylo to tam fakt super :D. Bylo nás tam pět(jména radši nebudu zveřejňovat-kvůli ochraně osobních údajů:D). Na oslavu jsem jela s kámoškou z vedlejší vesnice vlakem, a ikdyž naše nádraží není moc velké, tak jsme se tam moc nevyznali(hlavně já :D), protože vlakem moc nejezdíme no. Ale přijeli jsme ke kámošce v pořádku, sice o hodinu dřív, ale to nevadí. Až všichni dorazili, měli jsme přípitek(samozdřejmě dětský šampus, na jiný zatím nemáme nárok ;(:D).

http://pndhs.wikispaces.com/file/view/ist2_6122010-birthday-cake.jpg/213926590/ist2_6122010-birthday-cake.jpg

Když je hezky, tak

9. května 2011 v 18:30
.. přece nebudu sedět pořád u kompu. Takže se vám chci za prví omluvit za mou neaktivitu a za druhé oznámit, že jestli bude pořád tak hezké počasí tak na blogu moc nebudu. Promiňte, ale přece nebudu sedět u kompu, když je venku tak hezky :) Já miluju jaro a léto ^^ Ikdyž někdy už se to horko nedá vydržet.. ale pořád lepší než mrznout a nosit ty hnusný bundy, ve kterých snad všichni vypadáme jak medvědi :D, v zimě A ještě k tomu škola :/ Za chvíli se budou uzavírat známky a já si to potřebuju ještě narychlo nějak vylepšit.. Njn, všechno prostě nechávám na poslední chvíli, taková už prostě jsem :D Takže shrnutí pro ty, co to nepochopili :D: teď asi 15 dní bude na blogu "poloviční(nevím, jak to napsat :D) pozastavení"

Díky za pochopení. :)
A hlavně užívejte jara, dokuď tu je ^^
Anicqua

Test: Jsi džínolog?

3. května 2011 v 12:00 | Anicqua |  Funny
1.Z čeho je odvozen název ,,džíny"?
a) Z názvu duch v lampě - džina, protože v sobě mají něco magického.
b) Z anglických slov ,,blue and genius", protože ta naznačují, že jsou geniální.
c) Z názvu města Ženeva (americká výslovnost džiniva). Z ženevského plátna byly vyrobeny první džíny.

2.Kdo džíny vymyslel?
a) Levi Strauss, v roce 1850: zamýšlel je nosit jako originální pracovní kalhoty.
b) Rebelující teenager, který už měl dost nošení kalhot s puky.
c) Trosečník, který si udělal kalhoty ze svého padáku.

3.Jaké novinky zavedl u džín Wrangler před 50 lety?
a) Místo knoflíků zip.
b) 10 kapes.
c) Záplaty na kolenou.

4.Jak se říká džínům, které májí nízký pas?
a) Padáky.
b) Nízko-pásovky.
c) Bokovky.

5.Titul populární knížky a filmu je:
a) Sesterstvo putovních kalhot.
b) Léto s džíny.
c) Království za džíny.

6.Co si o džínech myslí Sarah Jessica Parker?
a) ,,Nosím jen takové, které jsou seprané, potrhané a ozdobené různými doplňky a řetízky".
b) ,,Džíny? Nosím je místo pyžama!"
c) ,,Nesnáším bokové džíny!"

7.Ve videoklipu ,,4 Minutes" má na sobě džíny...
a) Justin Timberlake.
b) Madonna.
c) nikdo.

8.V současné době nejpopulárnější model džínů:
a) pyramidy.
b) úzké, těsné.
c) zvony.

9.Kolik kapes mají klasické džíny?
a) 3
b) 4
c) 5

10.Kdo měl v logu helmu a motorku provedenou v džínovině?
a) Dolce & Gabbana.
b) Coco Chanel.
c) IBM.


Víš, že....

2. května 2011 v 12:00 | Anicqua |  Report
... v Indii jakýsi muž zažaloval známého výrobce deodorantů proto, že v reklamních spotech na deodorant běhaly za mužem zástupy žen. Ale jemu se to ne a ne porařit.
... v Rakousku existuje daň ze vzduchu. Je placena například obchodníky, kteří vyvěšují reklamní cedule. Cedule totiž trčí do vzduchu, který je veřejným majetkem, proto je nutné z ní platit daň.
... ve Španělsku nesmíš na veřejnosti jíst a pít. Kavárny a restaurace mají vyjímku, ale žvýkající chodci nejsou vítáni.
... Italové berou ochranu svých zdrojů mléka mléka velice vážně. Přejet krávu je totiž zákonem přísně zakázáno.
... název sendvič vznikl ve Velké Británii. John montagu, hrabě ze Sandwiche, si nechával připravit jeden plátek nedělní pečeně mezi dva krajíce typického anglického chleba.
... Švýcarsko je slavné svými raklety a sýrovými fondue. Většina tamních myček na nádobí má speciální mycí program na nádobí zalepené sýrem!
... v Austrálii se podle oficiální statistiky řadí více než 70 000 lidí k církvi Jedi. Ta má kořeny ve slavných filmech o hvězdných válkách.
... Pomeranče se německy nazývají Apfelsinen. Toto slovo se odvozuje z holandského ,,appelsie". Znamená to ,,Apfel aus China" (jablko z Číny).
... Údajně čínské sušenky štěstí vůbec nepocházejí z Číny. Byly objeveny před méně než 100 lety v USA, odkud se rychle rozšířily do celého světa.